+371 29251868 Izsakiet savu vēlmi pārējo mēs izdarīsim !

Auto serviss

Auto perfektā kārtībā gan ikdienā, gan sagatavots tehniskai apskatei.

Ja iegādāsieties automašīnu pie mums, jums vairs nevajadzēs meklēt uzticamu auto servisu, to mēs Jums nodrošināsim!

Uzņemamies risināt jebkuru sarežģītāko jautājumu par jūsu automašīnas tehnisko stāvokli. Ja remonts nav paveicams pašu spēkiem, to uzticēsim saviem sadarbības partneriem, kas darbojas dažādās "auto ārstēšanas" jomās.

Ja  automašīnas remonta izdevumi mūsu auto servisā pārsniedz 150 EUR, lai Jūsu dienas gaitas turpinātos kā ierasts, mēs jums piedāvājam izmantot kādu no mūsu nomas automašīnām, par kuru īres maksa nebūs jāmaksā!

Zinam, cik būtiska ir savstarpējā sapratne, tādēļ neierastas dzīves situācijas un to rezultātus (ceļu satiksmes negadījumus, auto bojājumus) cenšamies risināt kompromisu ceļā. Apzinoties, ka risinājumi nerodas strīdu ceļā, aicinām savus klientus būt godīgiem un atvērtiem, lai kopīgi, draudzīgā ceļā varam novērst nepatīkamos negadījumus.

Gadījumā, ja jūsu automašīna ir cietusi ceļu satiksmes negadījumā un negadījumu uzņemas finansēt  apdrošināšanas kompānija, veicot remontu  mūsu uzņēmumā, SIA "Tiks" būs ļoti pretīmnākošs un nodrošinās jūs ar bezmaksas nomas auto, ko varēsiet lietot līdz brīdim, kad jusu auto būs gatavs ikdienas darbam.

Visām automašīnām, kas iegādātas mūsu uzņēmumā ir 2 mēnešu garantija.

Atcerieties!Garantija nenozīmē, ka automašīnai nekad un nekas nevar notikt, garantija nozīmē, ka mēs radušās problēmas atrisināsim!

Ja garantijas laikā radušies defekti laboti citā autoservisā, izdevumus par šiem pakalpojumiem nesedzam!

 

Servisa statuss


Ievadiet auto VIN koda beigu 5 zīmes un uzziniet Jūsu auto statusu, kā arī servisa vēsturi mūsu auto servisā.

Remonta statuss

Uzziniet un sekojiet līdzi Jūsu auto remonta statusam auto servisā. Variet iestatīt e-pastu vai tālruņa numuru, uz kuru tiks nosūtīts paziņojums par pabeigtu remontu un ar attiecīgo brīdi variet ierasties saņemt savu auto no servisa.

Darbu vēsture

Ērta un pārskatāma veikto auto remonta darbu vēsture mūsu servisā. Variet jebkurā brīdī apskatīt veikto remonta darbu vēsturi Jūsu auto un nomainītās detaļas. Skatiet darbu sarakstu sakārtoti pēc datuma vai darbu tipa.

Ieplānotie darbi

Iegūstiet informāciju par plānotajiem veicamajiem maiņas servisa darbiem auto. Eļļas maiņa, riepu maiņa, zobsiksnas maiņa. Saņemiet paziņojumu uz e-pastu vai tālruni, līdzko pienāks attiecīgais maiņas laiks. Plānojiet un paredziet ērti.