+371 29251868 Izsakiet savu vēlmi pārējo mēs izdarīsim !

Aktivitātes


2016 / 08

Kas jāielāgo, pērkot auto “tikko no Vācijas”?

“Tikko no Vācijas!” – šī frāze bieži vīd acu priekšā, meklējot lietotu automašīnu. Kas jāzina, ieraugot šo “kvalitātes zīmi”, skaidro SIA TIKS valdes loceklis, pieredzējušais auto tirgotājs Gundars Šternbergs.

 

Uzņēmums “TIKS” visiem saviem auto dod papildus divu mēnešu garantiju – tas jaunajiem īpašniekiem ļauj būt drošiem, ka pārdevējs uzņemas atbildību par to, ka pārdod labā tehniskā un vizuālā stāvoklī esošus auto. Sadarbība ar uzticamu tirgotāju vienmēr atmaksājas!

Kas jāielāgo, pērkot auto “tikko no Vācijas”?

“Cilvēki diezgan lielā mērā uzticas vāciešu rūpēm par auto. Vācijā arī ir ļoti laba ceļu kvalitāte, līdz ar to tur mašīnas daudz ilgāk saglabājas labā tehniskā un vizuālā stāvoklī. Tieši to arī vēlas lietotu auto pircēji – lai iegādātais spēkrats neprasītu papildus ieguldījumus.” Taču ne vienmēr auto, kas uzdots par tikko no Vācijas atvestu, tāds ir patiesībā. Izcelsmi vienmēr iespējams pārbaudīt, ja vien zināms konkrētā automobiļa VIN kods jeb identifikācijas numurs. Ja sludinājumā tas nav publicēts, to iespējams palūgt auto tirgotājam personīgi. Ja atsaucības nav, tad visticamāk pārdevējs nav godīgs.

 

“Pērkot lietotu auto, likums ir viens – sadarbojies tikai tad, ja uzticies. Un uzticēšanās vai nu ir, vai nu nav – vidusceļa te nevar būt,”

uzskata G. Šternbergs.

Pat, ja apstiprinās, ka auto savā iepriekšējā dzīves cēlienā braukājis pa Vācijas ceļiem, tas uzreiz negarantē labu tehnisko stāvokli. Arī tam ir savs skaidrojums –autoservisu pakalpojumi Vācijā ir salīdzinoši dārgi, un nereti vācieši izvēlas pārdot savus bojātos auto, lai vietā iegādātos jaunus.

Visbiežāk tieši šos remontējamos auto Vācijā nopērk tirgotāji no citām valstīm, tostarp, Latvijas, lai savestu kārtībā un pārdotu tālāk. Tas nozīmē, ka “tikko no Vācijas” atvestas automašīnas tehnisko stāvokli noskata tas, kādi trūkumi mašīnai bijuši iepriekš un cik kvalitatīvs remonts ticis veikts. Tirgotājs, kurš gādā par savu reputāciju, auto remontam pieies atbildīgi un izdarīs labāko, lai jaunajam īpašniekam mašīna kalpotu iespējami ilgāk. Tas arī nodrošina to, viņa pakalpojumi tiks ieteikti radiem, kolēģiem, draugiem un paziņām.

 

Savukārt negodprātīgu auto “pārdzinēju” vadmotīvs ir gūt iecerēto peļņu, un tas nozīmē, ka remontā tiek ieguldīti minimāli līdzekļi. Nopērkot šādu auto, pastāv risks, ka tas jau drīzumā būs jāved uz servisu, un nāksies pārtērēt mašīnas iegādei atvēlēto summu. Tādējādi, pat ja auto nopirkts par konkurētspējīgāku cenu, tas negarantē ietaupījumu ilgtermiņā.
Ieteikt